Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

5 lat katowickiego hotelu Angelo

2015-08-03 Informator

hotel angeloW stolicy Śląska znajdziemy kilka naprawdę dobrych hoteli. Jednym z nich jest położony 500 metrów od Spodka, Hotel Angelo, który właśnie świętuje swoje pięciolecie.

Katowicki czterogwiazdkowy hotel cieszy się dużą popularnością wśród klientów z uwagi na świetną lokalizację oraz design. Położenie jest jak najbardziej atrakcyjne, gdyż Angelo leży w samym centrum gwarnego miasta, które właśnie zmienia swe oblicze. Dwa kroki dzielą nas od zakupów w Galerii Katowickiej, a wkoło roi się od barów i restauracji, w krajobrazie mamy zapewniony również widok na Spodek (warto wspomnieć, że podczas Mistrzostw Świata w siatkówce, które były organizowane w naszym kraju, właśnie w tym obiekcie zameldowana była reprezentacja Polski).

Hotelowi goście mogą wybierać spośród 203, pięknie urządzonych pokoi (Pokój Standard, Apartament, Pokój Twin Standard, PokójTwin Executive, Apartament Junior Suite). Oryginalny wystrój ogranicza się do połączeń czerwieni, czerni i żółci w każdym z możliwych pomieszczeń, umeblowanie spełnia najwyższe standardy oraz emanuje nowoczesnością i elegancją. Znajdziemy wiele odniesień do kultury Bliskiego Wschodu, ale także do śląska i jego największych perełek jak np. osiedle Nikiszowiec. Elementy dostępne jeszcze na terenie hotelu to restauracja Sunlight, Jazz Bar i centrum konferencyjne.

Hotel Angelo powstał w 2010 roku i obecnie świętuje swoje piąte urodziny, razem z właścicielami, z udanej inwestycji cieszą się także włodarze miasta oraz sami mieszkańcy. Zagospodarowanie zapomnianej wcześniej przestrzeni, dziś przynosi należne zyski i jak najbardziej podoba się przyjezdnym. Oprócz klientów hotelowych, również biznesmeni z Górnego Śląska mogą wynajmować centrum konferencyjne na spotkania dotyczące interesów. Od 2010 roku Hotel Angelo promuje Śląsk, cały czas się rozwija i notuje dobre wyniki. W ciągu roku średnio 6 na 10 pokoi jest zajętych przez hotelowych gości, a kilkaset tysięcy rezerwacji, ponad 3 tysiące imprez wzbogaciły katowicki obiekt o 21 milionów euro.

Dyrektor Hotelu Angelo, pan Tomasz Piórkowski z dumą mówił o sukcesie, nie tylko hotelu, ale i miasta, docenia także udaną współprace z organizatorami taki imprez jak: Off Festiwal, Tour de Polotne oraz Polski Związek Koszykówki i Siatkówki, podczas których obiekt stanowił główne centrum pobytowe.

hotel angeloSwój rozkwit przeżywają także Katowice, zmiany widoczne są niemalże na każdy kroku, wszystko po to, by odmienić wizerunek miasta. pokazać Polsce, a także Europie, że stolica aglomeracji śląskiej to doskonałe miejsce do inwestowania, ale także miejsce o bogatych walorach turystycznych. Miasto rozwija się, świadczy o tym między innymi wynik „Europejskiego Rankingu Miast i Regionów Przyszłości”, w którym to Katowice uplasowały się na pierwszym miejscu, biorąc pod uwagę zaangażowanie zagranicznych inwestorów w tym miejscu.

Warto wspomnieć też, iż Hotel Angelo otrzymał w zeszłym roku: Certificate of Excellence” portalu TripAdvisor czy nagrodę Hotelu Roku HRS.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free