Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Bilety lotnicze do Portugalii

2014-10-08 Informator

portugaliaPortugalia to bardzo dobra oferta na spędzenie wczasów czy weekendu. Teraz jest tym bardziej opłacalna, w związku z ofertą tanich linii lotniczych. Korzystając z usług linii wiz air i ryanair możemy w cenie 250 złotych udać się do Faro lub Porto. W wizz air kupimy bilety lotnicze do Paryża, a następnie z Paryża Ryanairem polecimy do Porto. Z portu lotniczego w Warszawie możemy kupić bilety lotnicze do Liverpoolu, z angielskiego miasta możemy natomiast polecieć do Faro. Oczywiście niezbędna jest rezerwacja na stronie linii lotniczej, a także posiadanie karty klubu wizz air. Wtedy oferta będzie najtańsza. Wizz air dla osób, które teraz zakupią kartę członkostwa przygotował niespodziankę w postaci dodatkowych punktów a także pierwszych stu złotych na karcie.

Tanie latanie- oferta w Europie

Przedstawicieli taniego latania możemy znaleźć na całym świcie, jednak na naszym kontynencie widać największy wskaźnik pasażerów, którzy korzystają z ich usług. Fenomen przewoźników low cost tkwi przede wszystkim w niskich cenach, ale także bardzo dużej promocji i reklamy. Ryanair należy do jednych z najbardziej kontrowersyjnych przewoźników Europy, ale mówi się o nim cały czas. Linie regularne zaczynają się obawiać o swoją pozycję, dlatego także zmniejszają ceny. Wiele z nich chce sprzedawać część miejsc w obniżonych cenach, jak przewoźnicy low cost. Taki pomysł mają linie Lufthansa a także Air France. Wiele regularnych linii popadło w kłopoty finansowe z powodu ekspansji tanich linii lotniczych. Między innymi Lot nie poradził sobie z konkurencją. Musiał wycofać sprzedaż biletów lotniczych do Berlina, gdyż air Berlin zaczął latać z Warszawy.

Ryanair i wizz air w Polsce

Polska to kraj, w którym bardzo dobrze czują się tanie linie lotnicze. Ryanair stworzył dwie bazy w Krakowie i we Wrocławiu, a myśli o otwarciu bazy w Modlinie. Wizz air stacjonuje nawet na największym lotnisku na Okęciu. Oprócz wizz air i ryanair w Polsce funkcjonują inni tani przewoźnicy jak air Berlin, easy jet czy Norwegian. Polscy pasażerowie zdecydowanie wolą latać tanimi liniami lotniczymi. Przykładowo bilety lotnicze do Paryża kupimy tam i z powrotem w cenie o połowę mniejszą, niż w jedną stronę w Locie czy AirFrance. Ryanair w 2014 roku otworzy także przeloty krajowe z Warszawy do Wrocławia i Gdańska. Będzie to konkurencja dla Eurolotu. Oprócz tego na tej trasie mają powstać nowe, linie kolejowe. Konkurencja wyjdzie na dobre przede wszystkim pasażerom, którzy będą mogli wybierać w ofertach na tych samych trasach. Ryanair czuje się bardzo pewnie w naszym kraju. Przewoźnicy low cost działają prosto. Wybierają mniejsze porty lotnicze, choć wyjątkiem jest wizz air, który stacjonuje na Okęciu. Najlepiej latać bez bagażu rejestrowanego, który jest dodatkowo płatny. Pasażerowie powinni sami wydrukować kartę pokładową, gdyż w porcie lotniczym jest to dość drogie. Pasażerowie powinni być czujni, ponieważ linie wykorzystują nieuwagę klientów, aby pozyskać pieniądze.

portugalia

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free