Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Bilety lotnicze na wakacje w promocjach Lotu

2011-06-02 Informator

Dupeczki na wakacjachPolskie linie lotnicze bardzo dbają o swoich klientów oferując niskie ceny i ciekawe promocje. Pasażerowie mogą zabukować bilety w ofercie First minut, która w niskich cenach pozwala na loty do różnych, europejskich miast. Jest to oferta przeznaczona dla osób, które planują swoje wczasy z wyprzedzeniem. Wtedy bilety lotnicze są tańsze, niż podczas wakacyjnej gorączki. Poza tym mając więcej czasu można poszukać także taniego hotelu, a także dopasować do terminy wycieczki i zwiedzanie atrakcji turystycznych. W Locie od dłuższego czasu funkcjonuje także taryfa Szalona środa. W tej promocji bilety lotnicze można zamówić w określonych godzinach na stronie Lotu . Ceny dzięki tej obniżce spadają nawet o połowę. Loty są realizowane głównie z Warszawy. Z innych portów regionalnych za bilety pasażerowie musza zapłacić około 70 złotych drożej. Aktualna oferta lotów to połączenie z Belgradem, Budapesztem, Paryżem, Mińskiem, Hamburgiem i Moskwą.

Polskie linie lotnicze oferują także specjalne połączenia między Wrocławiem a Frankfurtem. Połączenie będzie odbywało się codziennie. Oferta jest szczególnie ciekawa i korzystna dla klientów biznesowych. We Frankfurcie można załatwić wszystkie sprawy w czasie jednej podróży, bez rezerwacji hotelu.

Frankfurt jest piątym co do wielkości miastem Niemiec, a także głównym miastem biznesowym. Frankfurt jest także dużym miastem kulturowym, gdyż znajdują się tutaj liczne muzea i galerie. To miasto jest także głównym węzłem komunikacyjnym Europy. Stanowi centrum przesiadkowe wielu linii lotniczych. Lotnisko, które znajduje się w tym mieście odznacza się dużą jakością usług, a także wysoką technologią.

Polskie linie lotnicze proponują od nowego roku także nowe połączenie Warszawa- Donieck. Pierwszy samolot, realizujący lot na Ukrainę ruszy 3 czerwca 2011 roku. Jest to duże ułatwienie dla wielu turystów wybierających się na wschód. Cena biletu lotniczego do Doniecka wynosi 329 złotych. Doniec inaczej znany jest miastem róż. Na głównej ulicy Aritoma odbywają się największe imprezy kulturowe.

Dupeczki na wakacjach

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free