Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Bilety lotnicze za złotówkę znów w Ryanair

2013-01-14 Informator

RyanairMimo iż wcześniej Ryanair kategorycznie zapowiedział zmniejszenie ilości tanich biletów lotniczych, wciąż możemy liczyć na mega promocje. Szczególnie popularnością cieszą się tanie loty za kilka złotych. Za złotówkę polecimy z portu lotniczego w Modlinie do Skavasty. Tanie loty obowiązują w momencie płatności kartą visa Electron a także przy podróżach tylko z bagażem podręcznym. Warto obserwować promocje na stronie tych linii lotniczych, gdyż niebawem pojawi się ich coraz więcej.

Z Rzeszowa do Trapanii

W porcie lotniczym Rzeszów Jesionka możemy od dawna podróżować irlandzkim przewoźnikiem. Teraz przywitamy wiosnę nowym połączeniem na Sycylię. Sycylia to jedna z pereł Morza śródziemnego. Możemy znaleźć tu wiele zabytków a także przepiękne plaże i możliwość uprawiania sportów wodnych. Największą atrakcją turystyczną są Syrakuzy. Sycylia może poszczycić się pięknym, ukwieconym miasteczkiem Taorminą. Warto wybrać się na jedyny czynny wulkan- Etnę.

Z Modlina na Kretę

Wraz z nowym rokiem możemy zaplanować wczasy w Grecji. Z Modlina za niewielką cenę polecimy na Kretę, aby poznać skarby starożytnych cywilizacji a także najsłynniejszej, greckiej mitologii. Nowy kierunek to nowe możliwości zarówno dla lotniska jak i mieszkańców tego regionu. Na Krecie warto zwiedzić wiele miejsc, a w szczególności pozostałości po pałacach Knossos i Fajstos.

Ryanair w Polsce

Ryanair, dzięki bazie we Wrocławiu uczynił z tego portu lotniczego stolicę taniego latania. Z tego lotniska oferuje ponad 20 nowych tras, stąd już w ofercie first minut można zacząć planować wakacyjne wojaże. Ryanair jest także bardzo popularny w Modlinie, Rzeszowie i Łodzi. W porcie imieniem Władysława Reymonta dużym powodzeniem cieszą się bilety lotnicze do Londynu i Liverpoolu. Ryanair to największa tania linia lotnicza Europy, a niskie ceny i niezawodne loty przyciągają coraz to więcej klientów. Ryanair oferuje także specjalne autobusy z logo firmy, które dowożą pasażerów do hoteli i centrum miasta.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free