Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Bogata siatka OLT Express

2012-04-25 Informator

OLT ExpressNa polskim niebie coraz ciaśniej, wiele linii lotniczych tuż przed Euro 2012 zdecydowało się na uruchomienie krajowych połączeń lotniczych. Nasz kraj szczególnie teraz to doskonały rynek przewozów pasażerskich, 4 nasze miasta są gospodarzami rozgrywek Mistrzostw Europy, a zagorzali kibice wielokrotnie będą się między nimi przemieszczać.

Prawdziwą ekspansję lokalnego rynku zapoczątkowała linia lotnicza OLT Express, przewoźnik wraz z początkiem kwietnia zaoferował bogatą siatkę połączeń między polskimi miastami. Z portu lotniczego Okęcie linia operuje między innymi do Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Gdańska i Wrocławia. Częstotliwość połączeń przewoźnika wraz z 11 kwietnia stopniowo się będzie zwiększać. Na przykład na trasie z Warszawy do Gdańska linia lotnicza ostatecznie zamierza oferować sześć połączeń dziennie w ciągu tygodnia, 2 rejsy rano, jeden w południe i 3 w godzinach wieczornych oraz dwa połączenia w sobotę i trzy w niedzielę, wszystkie loty obsługiwane będą Airbusem A319 i A320.

Z kolei połączenia do Wrocławia odbywać się będą pięć razy dziennie przez robocze dni tygodnia, a nie jak dotąd dwa razy, natomiast w weekend trzy razy, dwa razy w niedzielę i raz w sobotę. W majówkę zainaugurowane zostaną połączenia ze stolicy do Poznania. Linia lotnicza OLT Express zaoferuje pasażerom loty od poniedziałku do piątku o godz. 8:30 i 20:00.

Również w maju przewoźnik uruchomi połączenie Warszawa – Szczecin. Airbus A320 starował będzie z Warszawy trzy razy w ciągu dnia, o godz. 7:30, 17:30 i 21:00. To Ne koniec niespodzianek, linia lotnicza OLT Express nie spoczywa na laurach, dlatego już 16 maja przewoźnik rozpocznie loty do rzeszowskiego portu lotniczego Jasionka. Wyloty z Warszawy planowane są codziennie o godz. 22:00, połączenie realizowane będzie samolotem ATR72.

Młody przewoźnik zrewolucjonizował loty krajowe, oferując bogatą siatkę połączeń oraz atrakcyjne ceny zaczynające się od 99zł stał się ogromną konkurencją dla kolei i autobusów. Przewoźnik przewiduje, że do końca roku sprzeda w tej cenie połowę wszystkich biletów. Choć OLT Express powstała pod koniec 2011r. analitycy branży lotniczej wróżą jej dobrą przyszłość. Przewoźnik powstał wyniku przejęcia przez Amber Gold dwóch polskich liniach lotniczych OLT Jetair oraz Yes Airways.

OLT Express

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free