Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Cypr – rajskie wczasy

2014-06-10 Informator

Cypr północny przyciąga turystów krajobrazami i zabytkami. Tutaj można odpocząć na pustych plażach. Słońce świeci tu ponad 300 dni w roku. To oznacza, ze wylegiwać się na plaży możemy przez cały rok, niekoniecznie w miesiącach letnich. Większość naturalnych plaż znajduje się na półwyspie Karpaz. Wspaniałe miejsca znajdują się tez w okręgu Guzelyurt. Jedna z najpiękniejszych plaż Cypru Północnego to Beach Escape, które znajduje się pięć kilometrów od miasta Kyrenia. Zachęca drobnym, złotym piaskiem. Kilometry niekończących się plaż znajdziemy także w okolicy Famagusty, który jest największym ośrodkiem turystycznym tej części wyspy. Z kolei Alagadi Beach, gdzie jest pełno sporych wydm, jest nazwana żółwią plażą. Cypr Północny jest wymarzony także dla miłośników zabytków. Wyspa jest mieszanką różnych kultur. Spotkać można tutaj rzymskie amfiteatry, a także bizantyjskie cerkwie i klasztory oraz zamki i twierdze z czasów krucjat. Główną atrakcją Cypru jest Salamina. Antyczne Salamis było niegdyś potężnym miastem. Kilkakrotnie podbijane i niszczone przez trzęsienie ziemi już się nie podniosło. Obecnie najbardziej turystycznymi miastami jest Pafos i Larnaka.

Cypr

Linie lotnicze na Cypr

Planowanie wczasów na Cyprze możemy zacząć od wyszukiwani jak najtańszych połączeń. Z Krakowa do Larnaki możemy skorzystać z linii Air Berlin. Z Wrocławia i Katowic do Larnaki udamy się polskimi liniami lotniczymi. Bilety lotnicze do Pafos możemy zakupić w linii Ryanair. Air Berlin to tania linia lotnicza, która oferuje wiele korzystnych lotów, nie tylko do Niemiec ale także do innych miast Europy. Korzystając z Lotu możemy spodziewać się wysokiej jakości usług. Lot oferuje różne klasy i dostosowuje usługi do indywidualnych potrzeb. Mimo wszystko najtaniej korzystać z tanich linii lotniczych. Ryanair korzysta z mniejszych portów lotniczych, a także lecąc bez bagażu rejestrowanego zapłacimy tylko za sam bilet.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free