Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Delta - TANIE LINIE LOTNICZE
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Delta

2010-10-21 Informator

Stany Zjednoczone to kraj, który mieści w sobie wszystko, to wybuchowa mieszanka ras, religii i poglądów. Tu wszystko jest „no problem” i da się załatwić. I mimo wszystko to nadal jeden z najpopularniejszych celów podróży turystycznych wśród turystów linii lotniczych Delta i nie tylko.

Delta Airlines

Stany Zjednoczone posiadają bardzo bogatą i urozmaiconą bazę turystyczną. Linie lotnicze Delta mają w swojej ofercie większe metropolie takie jak Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, czy Las Vegas.

Do największych atrakcji i symboli turystycznych należą oczywiście Statua Wolności, Wielki Kanion, Głowy Prezydentów w Mount Rushmore, Biały Dom oraz słynna dzielnica w Los Angeles Hollywood wraz z Aleją Gwiazd. Każdy znajdzie na pewno tu coś dla siebie.

Nowy Jork to oczywiście także Central Park, niegdyś stojące tu wieże WTC, ulica Wall Street czyli centrum finansowe świata oraz 5th Avenue, czyli alei będącej słynnym centrum mody.

Chicago potocznie zwane jako Wietrzne Miasto. Można to zobaczyć Sears Tower, czyli najwyższy wieżowiec Stanów Zjednoczonych mający 520 metrów wysokości, czy Navy Pier będący promenadą i pewnego rodzaju molo tuż nad brzegami jeziora Michigan.

Bilety lotnicze Delta do Las Vegas także są bardzo popularne. Tak zwane Miasto Grzechu to światowe centrum rozrywki i hazardu, dzięki słynnej 7 kilometrowej ulicy Las Vegas Boulevard znanej pod nazwą "The Strip". To właśnie w jej okolicach znajdują się najbardziej znane kasyna, hotele i miejsca godne obejrzenia. W Las Vegas można także szybko zawrzeć związek małżeński, w jednej z licznych kapliczek.

Na koniec Los Angeles zwane potocznie jako Miasto Aniołów przyciąga turystów, dzięki słynnej dzielnicy i napisowi Hollywood. Warto wybrać się do Aleji Gwiazd oraz kina Mann's Chinese Theatre odwiedzanego przez najsławniejsze gwiazdy.

Amerykanie są uśmiechnięci, przyjaźnie nastawieni do turystów i zawsze chętnie pomogą. Człowiek czuje się tu przyjemnie i swobodnie. Na ulicy spotkać można wszystkie nacje, rasy i religie. Każdy stan ma swoja autonomię, politykę i przepisy.

Nie przywiązuje się tu większej wagi do ubioru. Ludzie chodzą po ulicach w piżamach i dresach byle by było wygodnie. Nie można pod żadnym pozorem pić alkoholu w miejscach publicznych. Posiadanie nawet pustej butelki po alkoholu w aucie oznacza, że piłeś.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free