Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Dzieci mile widziane w hotelu

2011-08-18 Informator

hoteli, hotelu, hotel

Hotel Przyjazny RodzinieZa nami etap głosowania w III edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie, który ze względu na dużą liczbę zgłoszonych obiektów został przesunięty do 31 lipca 2011 roku. 70 hoteli zostało poddanych audytowi by móc otrzymać certyfikat III edycji. Uroczysta gala i finał konkursu odbędą się 10 września w Warszawie. Jak co roku głównym celem kampanii jest znalezienie takich miejsc noclegowych w naszym kraju, gdzie zarówno rodzice jak i dzieci będą czuły komfortowo i bezpiecznie. Tym samym pozwoli to stworzyć listę hoteli należących do nowej kategorii hoteli rodzinnych. Czyli takich, które są nastawione na małych gości i kobiet w ciąży, przyjazne im i odpowiednio dostosowane pod wieloma względami.

Hasło III edycji konkursu brzmi „Dziecko vipem w hotelu” organizatorzy chcą zwrócić na indywidualne potrzeby dzieci przebywających w hotelach, minęły czasy kiedy dziecko to zbędny bagaż, dziś jest ono pełnowartościowym klientem. Pod uwagę brana była m.in. obsługa i podejście do małych dzieci.

Edycja 2010/2011 szczególną uwagę zwraca na takie aspekty jak: utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, obsługę w hotelu, promocję zdrowego menu dla dzieci, czy bezpieczeństwo i edukacyjne aspekty kącików zabaw dla dzieci.

Co raz częściej rodzice szukają wypróbowanych miejsc, cieszących się dobrą opinią. Spędzając urlop z dziećmi, chcą mieć pewność hotel jest przygotowany pod kątem małych gości. Dlatego III edycja konkursu podzielona jest na 6 kategorii tematycznych. Po pierwsze najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny, po drugie najlepszy hotel miejski dla rodziny, następnie najlepszy pensjonat dla rodziny, najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny, a nawet najlepsze letnisko (gospodarstwo agroturystyczne) dla rodziny.

Hotel Przyjazny RodzinieW wyniku głosowania zostanie przyznana dodatkowa statuetka „najlepszy obiekt wg internautów i gości hotelowych”. Głosować można było online lub będąc gościem hotelowym i wypełniając kwestionariusz.

Członkami Kapituły są m.in. Dorota Zawadzka, Renata Dancewicz, Beata Tadla, Marta Kuligowska, Magdalena Stużyńska, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Marcin Perchuć oraz inne znane osoby z różnych dziedzin, wraz z swoimi rodzinami biorą udział w wizytach oceniających obiekty hotelowe przy pomocy specjalnego kwestionariusza.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free