Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

easyJet dla klientów biznesowych

2013-05-29 Informator

easyJetEasy jet wprowadza specjalna taryfę, która ma znacznie ułatwić podróże klientom biznesowym. Usługę można opłacić w taryfie Flex za 79 GBP. Pasażerowie będą mogli wybrać miejsca na początku samolotu a także skorzystać z pierwszeństwa wejścia na pokład. W taryfach elastycznych możemy skorzystać z przyspieszonej kontroli bezpieczeństwa. Od maja przyspieszona kontrola bezpieczeństwa będzie na 27 portach lotniczych, czyli ponad połowie z których korzysta easy jet. Następnie zasięg tej taryfy zostanie rozszerzony. Pierwszy etap obejmie między innymi port lotniczy w Londynie, Mediolanie, Atenach, Budapeszcie a także w Paryżu.

Easy jet do Paryża

W Polsce easy jet oferuje tanie loty do francuskiej stolicy. Paryż to miasto mody a także wielu europejskich zabytków. Każdemu poleca się zobaczyć to miejsce, szczególnie zakochanym. Oczywiście Paryż znany jest z wieży Eiffla, ale także Luwru czy innych bogatych muzeów. Kuchnia francuska jest znana na całym świecie i bardzo lubiana przez wiele krajów. Hotele w Paryżu nie należą do tanich ale można także znaleźć opcję tańszego noclegu na obrzeżach miasta. Oprócz tanich lotów do Paryża, easy jet słynie z opcji tanich biletów lotniczych do Londynu a także na inne wyspy brytyjskie.

Easy jet – nietypowe tanie latanie

Easy jet to linia lotnicza, która funkcjonuje jako przewoźnik low cost, jednak oferuje wyższy standard usług i przede wszystkim jest linią bardzo ekonomiczną i ekologiczną. Easy jet bardzo dba o klientów zarówno na lądzie jak i w powietrzu. Brytyjski przewoźnik lata w Polsce tylko z Krakowa, jednak oferuje bardzo korzystne połączenia. Jest bardzo dobrze postrzeganą linią lotniczą, o czym świadczy ogromne zainteresowanie tym przewoźnikiem innych linii, między innymi Emirates. Emirates bardzo śmiało patrzą w przyszłość. Ostatnio zaoferował ciekawy kierunek łącząc Mediolan z Nowym Jorkiem. Obydwa państwa to ikony mody i wielu atrakcji turystycznych. Dlatego wielu pasażerów interesuje się tym połączeniem. Easy jet z pewnością wiele zyska nawiązując współpracę z tak potężnym przewoźnikiem.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free