Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Hiszpania przeciw tanim liniom lotniczym

2012-08-23 Informator

RyanairBilety lotnicze za złotówkę, tanie hotele, bezpłatny przejazd z lotniska- to chwyty dzięki którym coraz częściej korzystamy z tanich linii lotniczych. Przedstawiciele taniego latania kusza niskimi cenami, dzięki którym coraz częściej decydujemy się na wczasy za granicą. Latając tylko z bagażem podręcznym zapłacimy naprawdę niską cenę za przelot. Dlatego tanie loty tak dobrze się rozwijają, wchodząc na coraz więcej lotnisk zarówno w Polsce jak i Europie. Regularni przewoźnicy zarzucają przedstawicielom taniego latania, że ilość sprzedanych biletów nie przekłada się na jakość podróży. Tanie linie lotnicze często także pobierają opłaty za różne rzeczy, przez co zwiększają się koszty podróży.

Ryanair lata na oparach

Hiszpania w ostatnim czasie wniosła protesty przeciwko najpopularniejszemu niskobudżetowemu przewoźnikowi – Ryanairowi. Rząd hiszpański zarzuca irlandzkiemu przewoźnikowi iż trzykrotnie lądowały awaryjnie z powodu braku paliwa. Ryanair zaprzecza i zaciekle broni się przed atakami. Irlandzka linia lotnicza trzykrotnie lądowała w Walencji, jednak jak twierdzi to nie z powodu braku paliwa, ale szalejącej groźnej burzy. Hiszpania pragnie sprawdzić, czy tanie loty oferowane przez Ryanair są bezpieczne dla pasażerów.

Ryanair

Od zawsze robił wszystko by obniżyć koszty lotu. Zmniejszył ilość pilotów, a także myślał o stojących miejscach na pokładach samolotów. Jednak wątpliwym jest aby przez chęć zysku aż w tak dużym stopniu narażał życie pasażerów. Ryanair to jedna z nielicznych linii lotniczych, o której mówi się praktycznie zawsze. Linia w każdym sezonie jest w centrum uwagi, często mimo antyreklamie przyciąga mnóstwo klientów.

Jesienna ramówka Ryanair’a

Obecnie już ogłosił jesienną ramówkę. Będzie można cztery razy częściej latać do Irlandii, a także kupić bilety lotnicze do Paryża i odwiedzić greckie miasto-Saloniki. Bilety lotnicze można zabukować już za złotówkę. Z Wrocławia, Poznania i Gdańska polecimy między innymi do Budapesztu, Sztokholmu a także do Brukseli. Ryanair wierzy, że nawet nagonka hiszpańskiego rządu nie wpłynie negatywnie na sprzedaż biletów jesienią. Z pewnością tak tanie loty przyciągną pasażerów i zachęca do dalekich podróży.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free