Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Lajkujcie fanpage Ryanaira

2015-10-02 Informator

ryanair fanpageWszystko w dzisiejszym świecie możemy znaleźć w internecie, a przede wszystkim na portalach społecznościowych. Facebook to jedna z najpopularniejszych stron ostatnich lat na całym świecie, także w Polsce, dlatego i tam zawędrowała oferta Ryanaira.

Po raz pierwszy irlandzka linia lotnicza zagłębiła się zakamarki świata wirtualnego, dzięki czemu spora część spośród 100 milionów klientów Ryanaira, korzystająca z Facebooka, właśnie stąd dowie się o aktualnej ofercie przewoźnika. Przewoźnik na swoim fanpage ’u umieszczać będzie wiele informacji dostępnych dotąd wyłącznie na jego oficjalnej stronie internetowej, czyli między innymi połączenia, oferty, zmiany a nawet konkursy.

Tania linia lotnicza Ryanair będzie teraz dostępna na trzech największych mediach społecznościowych w internecie. Konto na Facebooku poprzedziło już konto na Twiterze i własny kanał w serwisie Youtube. Oba początki były sukcesem, co potwierdzają liczby: Twitter (około 160 tysięcy użytkowników), Youtube (ponad 6 milionów wyświetleń). Facebook to po prostu kolejna platforma, która może jeszcze bardziej przybliży linie lotnicze do swoich obecnych i przyszłych klientów. Władze Ryanaira moją w planie już także konto ta Instagramie, LinkedIn oraz własną działalność blogową. Blog ma już nawet pierwotną nazwę ” W stronę błękitu” i zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Media dzisiaj są pierwotnym źródłem przekazu, ludzie nie odrywają się od swoich podręcznych laptopów więc reklama w wielu internetowych społecznościach zdecydowanie przyniesie liniom jeszcze więcej klientów.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do “lajkowania” nowego fanpage’a Ryanair ogłosił pierwszy swój konkurs na tej platformie. Akcja dotyczy zamieszczenia swojego imienia a nawet zdjęcia na jednym z 30 samolotów przewoźnika. By wziąć w nim udział wystarczy odwiedzić linie na facebooku i wysłać imię oraz fotkę własnej twarzy. Konkurs trwa a zwycięzców poznamy najprawdopodobniej we wrześniu.

Oprócz tego Ryanair z okazji urodzin ogłosił promocję, która dotyczyła kwoty niemalże 20 euro jakie od tej chwili można zapłacić za milion miejsc i połączeń. Loty te będą odbywać się od września 2015 do stycznia 2016 roku. Niestety promocja już się zakończyła, jednakże jest to przypomnienie osobom czatującym na okazje by sprawdzały niemalże codziennie, bez wyjątku wtedy na pewno na coś natrafią.

ryanair fanpage

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free