Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Letnia oferta irlandzkiej linii Ryanair

2012-05-10 Informator

 RyanairTania linia lotnicza Ryanair wraz z rozpoczęciem letniego sezonu poszerza swoją siatkę połączeń, do której dodaje bardzo atrakcyjne rejsy do wielu miejsc w Europie. Od początku kwietnia można rezerwować bilety lotnicze, a pierwsze loty odbędą się na początku maja wraz z polskim weekendem majowym, który przy odrobinie organizacji może trwać w tym roku nawet 9 dni.

Irlandzki przewoźnik swoją bogata oferta objął kilka polskich portów lotniczych, przykładem jest Poznań Ławica, gdzie w rozkładzie pojawiła się Bolonia we Włoszech. Rejsy wykonywane będą dwukrotnie w ciągu tygodnia, dokładnie w środy oraz w niedziele. Letnie oferta składa się z 12 kierunków obsługiwanych przez Ryanair oprócz Boloni, dostępny jest również Mediolan i Rzym, bilety są do kupienia na stronie internetowej linii Ryanair.

Z Poznania przenosimy się do Wrocławia, gdzie tani przewoźnik uruchomił właśnie swoją pierwszą polska bazę operacyjną, dlatego ni dziwi nikogo fakt, że to właśnie z tego lotniska szykuje się najwięcej nowych propozycji. Letnią nowością jest połączenie do Pizy, gdzie polecieć możemy od 25 marca. A więc każdy kto chce może mieć krzywą wieże w Pizie na wyciągnięcie ręki. Rejsy realizowane są dwa razy w tygodniu, w środy oraz w weekendy w niedzielę o godzinie 18;30, a nieco ponad godzinę później jesteśmy w pięknej Toskanii. Sławna wieża od wielu lat zajmuje istotne miejsce się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO oczywiście wraz z całym placem Piazza dei Miracoli. Z Wrocławia przewoźnik oferuje również rejsy na Maltę, Kretę, do Paryża-Beavuais, Wenecji-Treviso, Malmö i Bournemouth. Z początkiem kwietnia tania linia lotnicza wprowadziła na swoje włości na wrocławskim lotnisku, jest to pierwsza polska baza operacyjna, ale nie ostatnia jak zapowiedział przewoźnik, pod uwagę brany jest również port lotniczy w Modlinie.

Nowych połączeń doczekało się również lotnisko Szczecin Goleniów skąd Ryanair oferuje trzy połączenia na Wyspy Brytyjskie, gdzie dostępny jest Londyn, Liverpool i Edynburg oraz jedno połączenie do swojej stolicy, czyli Dublina. Te same rejsy wcześniej obsługiwała linia lotnicza Centralwings. W ofercie szczecińskiego portu lotniczego znajdują się również do Edynburga.

Tania linia lotnicza Ryanair należy do grupy przewoźników które w zeszłym roku zanotowały bardzo pozytywny wyniki operacyjne, czego dowodem jest zysk w wysokości 15 milionów euro. Tak doskonały wynik tym bardziej ucieszył zarząd przewoźnika, bowiem rok wcześniej przewoźnik zanotował stratę na poziomie 10 milionów euro. Jednak to nie tylko zasługa ogromnej liczby pasażerów ale także programu oszczędnościowego. Jego głównym postulatem było uziemienie ponad 80 maszyn, dzięki którym udało się zaoszczędzić paliwo. Oszczędności zanotowano w ilości środka do odladzania samolotów, a to tylko dlatego, że aura w tym roku była łagodna i w czasie zimy temperatura nie spadała często poniżej zera. Na tak dobry wynik główny wpływ miały ostatnie miesiące zeszłego roku.

 Ryanair

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free