Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Najnowsza promocja Lufthansy

2011-05-17 Informator

LufthansaNowa oferta niemieckich linii lotniczych obejmuje tanie bilety do Nowego Jorku , Meksyku a także do Kanady. Bilety można zakupić do 7 marca 2011 roku. Wyloty będą się odbywały do 15 maja 2011. Z powrotem będzie można polecieć do 15 sierpnia 2011 roku. Okres świąt Wielkanocy będzie wyłączony z promocji. Minimalny pobyt to sześć dni lub niedziela, natomiast maksymalny to trzy miesiące. Wyloty będą realizowane z kilku polskich miast jak Katowice, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Poznań, Warszawa i Wrocław. Bilet lotniczy do Nowego Jorku zakupimy w cenie 1563 złote. Do Calgary polecimy za 2163 złote, do Toronto za 1934 złote, podobnie jak do Montrealu. Podobne kierunki realizuje także Lot w kolejnej edycji Szalona środa. Podczas której można dokonać rezerwacji biletu nawet za połowę ceny.

Z usług niemieckich linii lotniczych korzysta z roku na rok coraz więcej pasażerów. W porównaniu z rokiem 2009 Lufthansa zanotowała 12% wzrost zainteresowania turystów jej połączeniami. Przewiozła tym samym 90 milionów osób. Najbardziej popularne te linie stały się na Bliskim wschodzie i w Afryce.

Lufthansa oferuje także ciekawe promocje na loty po Europie. Bilet lotniczy w obie strony możemy kupić za 399 złotych. W cenie zawierają się podatki, opłaty lotniskowe a także bagaż. Z warszawskiego Okęcia możemy polecieć do Dusseldorfu, Mediolanu, Monachium i Frankfurtu. Natomiast za 699 złotych możemy kupić bilet lotniczy do Amsterdamu, a także polecieć do Londynu, Madrytu, Lyonu, Brukseli, Rzymu i Paryża. Podróże będą realizowane do końca maja 2011 roku.

Kto wybierze wczasy w Amsterdamie na pewno tego nie pożałuje, gdyż to miasto ma ponad 700 zabytków. Z jednej strony można tam podziwiać liczne kościoły i muzea, z drugiej można uczestniczyć w liberalnych imprezach na cześć swobody i wyzwolenia. W Amsterdamie organizuje się także słynne targi ,miedzy innymi targ kwiatowy nad kanałem Singel. Po tym mieście można łatwo poruszać się zarówno komunikacja miejską jak i pieszo. Dodatkowo Amsterdam słynie z jednej z najlepszych infrastruktur rowerowych w Europie. Około 1/3 całego ruchu drogowego to rowerzyści. Prawdziwą atrakcją sa także autobusy wodne, najczęściej wykorzystywane przez przyjezdnych.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free