Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Najnowszy hotel w centrum Wrocławia

2015-04-08 Informator

hotel B&B wrocławWrocław zaprasza do swojego najnowszego hotelu, którym jest B&B, obiekt już od jakiegoś czasu przyjmuje pierwszych klientów. Kolejny piękny obiekt w stolicy Dolnego Śląska, który z pewnością przyciągnie tłumy zwiedzających turystów. Hotel ma 140 pokoi różnego typu, od jednoosobowych po przestronne apartamenty. Oczywiście pomyślano także o rodzinach z dziećmi oraz o osobach niepełnosprawnych – istnieją pokoje, które zostały specjalnie przygotowane i należycie wyposażone aby zapewnić wszystkim klientom maksimum zadowolenia.

hotel B&B wrocławJak się można domyślać, nocleg w B&B nie należy do tanich, najniższa kwota umożliwiająca nam zameldowanie się w budynku to 149 złotych. Pełna obsługa, luksus i prestiż marki maja jednak znaczny wpływ na kształtowanie się kosztów pobytu. Jak każdy dobry hotel, również B&B posiada salę konferencyjną ze sprzętem multimedialnym, przydatną podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych. Sporym minusem jest fakt, że w budynku nie ma restauracji, do wyboru gości pozostaje sklepik z mniejszymi przekąskami czy jadalnia w której serwowane są śniadania. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor i klimatyzację, ponadto całą dobę możliwy jest dostęp do Internetu.

Hotel położony jest w samym centrum Wrocławia i sąsiaduje bezpośrednio z zabytkowymi kamienicami, co może wiązać się z hałasem i zgiełkiem dobiegającym z zatłoczonych ulic miasta, dlatego też ciekawostką może być fakt iż wszystkie pokoje w opisywanym budynku posiadają odpowiedni system wyciszający dźwięki niosące się z zewnątrz hotelu. Nowoczesny hotel został wkomponowany w owe miejsce przez firmę RD bud. To nie lada wyzwania zostało jednak wykonane należycie. Łukasz Zagził kierownik RD bud. w swojej wypowiedzi wspominał trudności jakie napotkała jego firma podczas realizacji owej inwestycji. Problemem były roboty ziemne, przy których znaleziono dużą ilość niewypałów, które musiały następnie zostać przetransportowane przez odpowiednie osoby. Niesprzyjającym czynnikiem była też pogoda oraz konieczność zabezpieczenia okolicznych budynków, przy których bezpośrednio znajduje się hotel. Turyści jak i klienci mogą cieszyć się iż mimo przeciwności udało się jednak stworzyć kolejny użyteczny i zachwycający obiekt marki B&B w naszym kraju.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free