Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Namiot na środku Afryki, a może noc 14 metrów pod wodą? Wybór należy do Was

2012-04-11 Informator

africaHotelarze prześcigają się w wymyślaniu co raz to bardziej nietypowych obiektów, szklane, wysokie, podwodne to już w zasadzie standard, teraz stawiają oni na niemożliwe. W Austrii znajduje się hotel składający się z kilkudziesięciu domków poukładanych jeden na drugim, w Dani, były operatów portowego dźwigu postanowił go kupić i przerobić na apartament, Japończycy oferują nocleg w kapsule, gdzie indziej można spędzić noc w dmuchanym igloo. To się dopiero nazywa zadziwić gości.

Finlandia zaprasza swoich gości do lodowego hotelu w śnieżnej wiosce, Snow Hotel oferuje pokoje o stałej temperaturze od 2 do 5 stopni poniżej zera, zaś drinki w IceBarze podawane są w lodowych kieliszkach. Z kolei gorąca Afryka oferuje nocleg w luksusowym hotelu namiotowym. Dokładnie w Tanzanii, gdzie na terenie Narodowego Parku Tarangire znajduje się namiotowy kompleks hotelowy. Przestrzeń dostępna w namiotach oraz wygody z pewnością zadowolą nawet wybrednych turystów. Namioty oferują własne łazienki z prysznicem oraz duże łóżka. Z okien rozpościera się widok na rzekę Tarangire oraz słynną górę Kilimandżaro. Będąc tam można podziwiać krajobraz sawanny, często można zobaczyć słonie, żyrafy a nawet lwy. Regionalne posiłki serwowane są m.in. w namiocie-jadalni pod wielkim baobabem. Turyści mają możliwość wizyty w wioskach plemion oraz na safari.

africaU wybrzeży Fidżi znajduje się Tajemnicza Wyspa Posejdona, to właśnie tam w 2010 roku wybudowano pierwszy na świecie hotel Głębinowy. Pokoje znajdują się 13 metrów pod poziomem wody, z panoramicznych okien podziwiać można piękno podwodnych stworzeń mieszkających na rafie koralowej. Miejsce to jest uwielbiane przez fanów nurkowania. Pod wodą będzie można spędzić 2 noce z rzędu, następnie trzeba się przenieść na plażę do bardzo wygodnych i dostatecznie wyposażonych bungalowów. Tygodniowy pobyt w kajucie pod wodą i na plaży kosztuje kilkanaście tysięcy dolarów, w hotelu pod wodą można również zawrzeć ślub, gdyż obiekt przygotowany jest na tego typu ceremonie.

Okazuje się, że gdzie tylko wzrok sięgnie tam znajdziemy nietuzinkowy, niebanalny hotel odstający od tych, które znamy na co dzień. Ładne wygodne o wysokim standardzie, ale wszystkie takie same.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free