Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Nowa oferta brytyjskich linii lotniczych

2011-09-30 Informator

EasyJetEasyJet funkcjonuje jako niskobudżetowy przewoźnik, lecz wysokich standardów i jakości usług mogłaby pozazdrościć mu niejedna tradycyjna linia lotnicza. Oferuje szeroki wachlarz usług i różnorodny wybór kierunków i promocji. Pasażerowie mogą korzystać z bogatego menu na pokładzie, a także pić specjalną kawę produkowaną z ekologicznych ziaren. Nie ma także problemu aby zmienić termin rezerwacji, bądź polecieć jak najszybszym lotem w razie spóźnienia się na samolot.

Obecnie easyJet oferują bardzo ciekawą ofertę lotów z Berlina. Dla naszych rodaków również jest to dobra wiadomość, szczególnie tych którzy mieszkają po zachodniej stronie kraju. Do Berlina możemy polecieć również tanią linią lotniczą a także skorzystać z licznych busów, które kursują na tych trasach. EasyJet oferuje bilety lotnicze w niskich cenach na Teneryfę a także do stolicy Portugalii- Lizbony. Obydwie oferty są bardzo kuszące, szczególnie w tak niskiej cenie.

EasyJetTeneryfa to główna z siedmiu wysp Kanaryjskich. Jest zarazem najludniejsza i największa w całym skupisku wysp. Terytorialnie leży w Północnej Afryce jednak należy do Hiszpanii i jest jej duża chlubą. Teneryfa to także jedne z najpopularniejszych ośrodków na świecie. Tutaj sezon trwa 365 dni w roku wczasy to przygoda na całe życie. Na Costa Adeje znajduje się największe centrum turystyczne. Jest tu mnóstwo sklepów, galerii, hoteli, parków, a także obiektów zabytkowych i kulturalnych. Mimo że wyspa nie ma zbyt dużej powierzchni możemy znaleźć tu bardzo zróżnicowaną faunę i florę. Prawie połowa gatunków na wyspie jest objęta ochroną. Teneryfa to świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Jest tutaj aż sześć szkół pływackich. Szczególnie popularny jest tu windsurfing, pływanie natomiast uprawia się zarówno w wodach przybrzeżnych jak i sztucznych akwenach.

Teneryfa posiada aż dwa obiekty które znajdują się na światowej liście dziedzictwa Unesco. Przede wszystkim jest to wulkan Taide, który jest typowym stratowulkanem. Na zaszczytnej liście znajduje się także zabytkowe miasto La Laguna.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free