Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Nowe kierunki i standardy polskich linii lotniczych Eurolot

2013-03-25 Informator

EurolotEurolot, polska linia lotnicza świadczącą usługi przewozowe między największymi polskimi portami lotniczymi, w mniejszym stopniu również zagranicznymi, chcąc dotrzeć do większego grona podróżujących oraz zachęcić do częstszego korzystania z swoich usług. W najbliższych miesiącach Eurolot rozszerza zasięg swoich usług wprowadzając nowe kierunki lotów w atrakcyjnej cenie.

Już w maju Eurolotem będziemy mogli udać się nad Bałtyk (wyspa Uznam Heringsdorf/Świnoujście) z Warszawy, Kolonii i Dortmundu. Ceny biletów lotniczych zaczną się od 149zł. Nowe trasy Eurolot będzie wykonywać w każdą sobotę, tylko w sezonie letnim aż do 26 października.

Co ciekawe polskie linie lotnicze pomyślnie zorganizowały połączenia, tak, aby swoją ofertą zachęcić wszystkich wielbicieli polskiego morza. Nadbałtyckie miasteczko Heringsdorf mieści się zaledwie kilka kilometrów od Świnoujścia. Jest to bardzo atrakcyjne udogodnienie, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Również nasi zagraniczni sąsiedzi będą mogli w krótkim czasie dotrzeć na wyspę Uznam, Eurolot zapewnia, że lot z Dortmundu i Kolonii potrwa zaledwie 80 minut.

Do nadbałtyckiego miasteczka Heringsdorf pasażerowie udadzą się od 149 zł, decydując się podróż w dwie strony zapłacą 299 zł. Dodatkowo młodsi amatorzy polskiego morza (poniżej 18 roku życia) zostali objęci 50 procentową zniżką, natomiast dzieci do drugiego roku życia, będą mogli podróżować z opiekunami za darmo. Eurolot zapewnia podróżującym przelot nowymi Bombardierami Q400 NextGen. Samoloty te są bardzo ekonomiczne, ciche i komfortowo wyposażone. W cenie biletu polskie linie lotnicze wliczają przewóz bagażu rejestrowanego i poczęstunek na pokładzie.

Eurolot nie tylko wprowadza nowe kierunki lotu, ale także zwiększa liczbę najbardziej popularnych rejsów m.in. do Gdańska i Wrocławia, z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu, w godzinach najbardziej obleganych przez pasażerów. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych pasażerów, dla których zabrakło miejsc. Teraz nie muszą się martwić o miejsce w samolocie.

Co ciekawa Eurolot wprowadził również nowe standardy podróży, oferując swoim klientom dwie taryfy: biznesową premium i basic. Taryfa basic obejmuje przewóz bagażu rejestrowanego w cenie biletu oraz iPady na pokładzie. Natomiast taryfa biznesowa premium oprócz usług z taryfy basic, dostęp do salonów business lounge na terenie polskich lotnisk, bezpłatna zmianę imienia i nazwiska, daty wylotu i przylotu nawet do 2 godzin przed planowanym startem samolotu. Taryfa biznes premium zapewnia również obsługę połączeń między innymi samolotami typu Bombardier Q400 NextGen.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free