Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Pasażer najważniejszy dla EasyJet

2015-03-13 Informator

easyjetLinie lotnicze easyJet wprowadzają nowe udogodnienia dla pasażerów. Do tej pory przewoźnik pozwalał na wniesienie na pokład jednego bagażu o wymiarach maxymalnie do : 56x45x25 centymetrów oraz zakupów lotniskowych. Od 19 marca pasażerowie easyJet będą mogli zabrać ze sobą za darmo jeszcze jedną torbę która ma pomieścić się pod fotelem. Nowe udogodnienie dotyczy jednak konkretnych podróżujących, mianowicie tych którzy objęci są programem easyJet plus, pasażerów z biletami wykupionymi w taryfie Flexifare oraz osób którzy dopłacili za dodatkową przestrzeń na nogi. Za miesiąc znowu ma pokazać się coś nowego dla wyżej wymienionych pasażerów – mianowicie będziemy mogli za darmo wejść z małą torebką, torbą na tableta czy małego laptopa.

Podróżujący z programem easyJet plus mają te udogodnienia a jak je zdobyć ? Karta easyJet plus kosztuje 176 funtów rocznie ale za to daje możliwość nie tylko tych wypisanych już korzyści ale także takich jak: własny wybór miejsca w samolocie oraz szybszy boarding. Można ją bezproblemowo zakupić także przez stronę internetową. Także jeżeli często podróżujemy warto zastanowić się czy kupno takiej karty nie będzie opłacało się nam w przyszłości. Jeżeli nie jesteśmy członkiem easyJet plus mamy możliwość wykupienia miejsc z możliwością wniesienia dodatkwego bagażu, ceny te wahają się od 4 do nawet 15 funtów.

Pozostałe przepisy nie zmieniają się, Peter Duffy, dyrektor handlowy linii lotniczych podkreślał że warunki dotyczące przewozu bagażu w easyJet są dobre. Linia ostatnimi czasy jednak zwróciła uwagę na to iż pasażerowie chcą przewozu drugiej torby, dlatego postarała się im to umożliwić. Na razie są to jedynie wybrani pasażerowie, ci najbardziej oddani liniom lotniczym jednakże w przyszłości może obejmie to każdego klienta podróżującego z easyJet. Bagaż przewoźnika nie ma limitu wagi i nie musimy uiszczać za niego dodatkowych opłat.

Konkurencja easyJet, czyli miedzy innymi Wizz Air i Ryanair stosują się do podobnych zasad. Najlepsza pod tym względem jest jednak irlandzka linia lotnicza- na pokład możemy bowiem wnieść dwie sztuki bagażu podręcznego (jeden maksymalnie 10 kilogramów, drugi mniej). Wizz Air natomiast tak jak easyJet umożliwia wniesienie jednej torby bez limitu wagi oraz zakupów lotniskowych.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free