Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Poznaj Chorwację z Eurolotem

2012-11-20 Informator

EurolotEurolot to polskie linie lotnicze, które do tej pory oferowały głównie przeloty krajowe, a obecnie rozwinęły się także na kontynent europejski. Przed wszystkim oferował wspaniałe wczasy zimowe w Popradzie, Salzburgu i Weronie. Bardzo dużym zainteresowaniem narciarzy cieszył się Poprad. Eurolot oprócz przelotu oferował także zniżki na hotele i wyciągi narciarskie. Już teraz możemy skorzystać z oferty first minut do Chorwacji. Z portu lotniczego w Gdańsku polecimy do Zadaru, Rijeki i Dubrownika. Eurolot oferuje także tanie loty do Dubrownika z Poznania. Do tej pory połączenie z Chorwacją było możliwe tylko dzięki przelotom czarterowym.

Turystyka w Chorwacji

Dubrownik należy do najbardziej rozwiniętych pod względem turystyki obszarów. Cała Starówka należy do światowej listy dziedzictwa Unesco. W miescie znajdują się liczne muzea, a także renesansowe kościoły i gotyckie pałace. Mieszanka stylów architektonicznych z różnych epok wpływa na wyjątkowość tego miejsca. Rijeka z kolei również słynie z turystki, a wielu podróżnych przyciąga tutaj ponad dwukilometrowa plaża w Baska. Z Rijeki możemy udać się także na dalsze zwiedzanie Chorwacji, między innymi na wyspy Cres, Pag i Rab. Na wyspie Rab możemy opalać się na przepięknych plażach, których piaski mają właściwości lecznicze. Z kolei wyspa Cres słynie z bogatej winorośli. Podróżni, lubiący zabawę powinni udać się na wsypę Pag, która przepełniona jest dyskotekami. Z Rijeki można dostać się także na Istrię, na której dominują ekskluzywne sklepy i hotele. Istria słynie także z Parku Narodowego Brijuni.

Zadar – północne bogactwo Chorwacji

Na północy Dalmacji króluje Zadar, który przez cały rok cieszy się ogromnym ruchem turystycznym. Miasto może poszczycić się wspaniała kuchnią, wybornymi winami a także rzymskimi zabytkami. W tym chorwackim obszarze można żeglować a także nurkować i uprawiać wiele innych sportów wodnych. Na północy Zadaru widnieje Nin, który zawiera najmniejszą katedrę na świecie. Można odwiedzić tutaj także słynny Park Narodowy.

 

 

Szukaj więcej podobnych stron w:  Katalog Stron Seo. Zapraszamy również na Szkolenia sprzedażowe

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free