Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Szklany hotel w Pobierowie

2010-12-29 Informator

Kiedy myślimy o inwestycjach hotelowych, bardzo często przed naszymi oczyma pojawiają się ogromne budynki sieciowych molochów typu Grand Hotel. Obiekty te przytłaczają nieco mniejsze, nowe inwestycje, których przewagą jest kunszy architektoniczny i zwykły, ludzkim smaku z jakim zostały zaprojektowane.

Szklany hotel w Pobierowie

Już wkrótce w Pobierowie powstanie nowy, nie wielki ale wyjątkowy czterogwiazdkowy hotel. Wyjątkowość jego tkwi w materiale z którego zostanie wykonany, otóż jest nim białe szkło Projekt hotelu pochodzi z warszawskiej pracowni RE i zakłada fasadę wykonaną z białego szkła, które miękko spływa od dachu aż po posadzkę. Zadbano również o intymność jego mieszkańców, specjalny nadruk nie pozwoli zaglądać do naszej alkowy.

Pomorze słynie z bogatej modernistycznej architektury, która zwłaszcza w okresie międzywojennym przyniosła wiele ciekawych i awangardowych realizacji. Tak więc projekt szklanego hotelu będzie zgodny z założeniami miejscowego planu oraz pozwoli na realizację nietuzinkowego obiektu, który ma szansę stać się swoista wizytówką Pobierowa.

Fasada budynku wykonana z białego szkła pozwoli na ciekawa grę światła, składająca się z modułów, którego szerokość odpowiada jednej jednostce mieszkalnej. Białe szkło kryjące wnętrze każdego z modułów, miękko spływa od dachu aż po posadzkę przed hotelem, płynnie przechodząc w nawierzchnię z polerowanego kamienia. Intymności mieszkańców strzeże nadruk na szkle, który od strony wewnętrznej obiektu nie powoduje ograniczenia widoczności. Jeśli chodzi o boczne fasady, to zostaną one wykończone okładzinami z modnego ostatnio jasnego kamienia i szlachetnego betonu. Dodatkowym ciekawym elementem zewnętrznego design tego hotelu jest wolnostojąca klatka schodowa wieńcząca obiekt od strony wschodniej. Najmniej widoczna ściana południowa w nawiązaniu do całości pokryta będzie innym odcieniem bieli, podobnie do fasady północnej.

Eleganckie apartamenty, 43 ekskluzywne pokoje hotelowe, restauracja, basen, SPA, nocny klub oraz sala konferencyjna, wszystko to zawierał będzie nowy hotel.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free