Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Tanie loty na wakacje – Eurolot

2013-03-01 Informator

EurolotEurolot to linie lotnicza, która wciąż zachwyca nas nowymi promocjami. Obecnie można skorzystać z ciekawych opcji na wczasy letnie. Polskie linie lotnicze oferują połączenia nad Bałtyk z portu lotniczego w Warszawie, Dortmundzie i Kolonii. Od maja będziemy latać do Świnoujścia z Kolonii i Dortmundu. Tanie loty będą oferowane aż do końca października. Nad Bałtyk polecimy około godziny. Jest to świetna oferta zarówno dla Polaków jak i naszych zachodnich sąsiadów. Eurolot łączy góry i morze. W czasie wczasów zimowych oferował tanie loty do Zakopanego. Loty będą realizowane dzięki nowym bombardierom.

Wczasy zagraniczne

Eurolot nie tylko specjalizuje się w przelotach krajowych, ale także oferuje wczasy zagraniczne. Między innymi dużą popularnością cieszy się Chorwacja, a przede wszystkim loty do Splitu. Najmłodsi pasażerowie będą latać bezpłatnie. Oprócz Splitu możemy polecieć do Rijeki czy Zadaru. W ofercie first minut możemy w korzystnych cenach zaplanować Majówkę w Chorwacji. Nowością w Eurolocie są także połączenie z portu lotniczego w Poznaniu do Dubrownika. Loty odbywają się raz w tygodniu, ale już teraz cieszą się ogromnym powodzeniem.

Eurolot a Lot

Podczas gdy Eurolot znacznie się rozwija, nasze rodzime linie przeżywają poważny kryzys. Już w tym roku odbędzie się prywatyzacja. Zanim jednak do tego dojdzie, linia lotnicza musi być zrestrukturyzowana. Między innymi firma musi zwolnić wielu pracowników, a także zmienić siatkę połączeń. Już teraz Lot rezygnuje z wielu nierentownych połączeń. W ostatnim czasie Lot zatrudnił nowego prezesa, który powoli wprowadza plan odnowy oblicza linii lotniczych. Dodatkowo na trasach azjatyckich linie mają poważnego konkurenta w postaci Emirates a także Quatar Airlines, które weszły do warszawskiego portu lotniczego. Na trasach europejskich wiele regularnych linii lotniczych walczy z przedstawicielami taniego latania, które opanowały rynek lotniczy. Zarówno Ryanair jak i Wizz Air od wiosny wprowadza sporo nowych tras, a konkurencyjne, niskie ceny nie sprzyjają rozwojowi dużych towarzystw lotniczych.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free