Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Tanimi liniami na kilka kontynentów

2011-06-20 Informator

Jak wiadomo korzystanie z tanich linii lotniczych to duża oszczędność na cenie biletów. Oczywiście, wiele linii zawiera w sobie pewne kruczki, które podnoszą pierwotne ceny. Mimo tego są to najpopularniejsi przewoźnicy, a niektóre gorące oferty pozwalają na niezapominane podróże za symboliczne złotówki. Air Asia to Malezyjskie tanie linie lotnicze w Kuala Lumpur. Jednocześnie, jeśli chodzi o tanie latanie jest największą linią w Azji. Głównie realizuje połączenia do krajów leżących na południowym-wschodzie kontynentu. Na rok 2011 te linie lotnicze także zaoferowały wiele atrakcyjnych połączeń. Jednym z nich jest lot z Paryża do największego hubu tej linii, czyli Kuala Lumpur. To połączenie jest w najkorzystniejszych cenach w następujących datach: 3, 6, 7marzec, a także drogę powrotną 27, 30, 31 marca a także 3 kwietnia.

samolotem na kilka kontynentów

Cena biletu lotniczego w obie strony wynosi 1290 złotych. Dla Polaków ta oferta jest również bardzo korzystna. Do Paryża można dostać się bez problemu węgierskim Wizz Airem. Bilet z Katowic tą tanią linia lotniczą kosztuje około 140 złotych. Można tak dopasować terminy i godziny lotu, aby nie rezerwować hotelu w Paryżu. Dzięki temu wycieczka będzie znacznie tańsza. Baza lotnicza w Azji jest głównym portem nie tylko Air Asia, ale także innych linii. Za kilkadziesiąt złotych można dostać się stamtąd do Australii. Natomiast z Singapuru dostaniemy się do Darwin liniami lotniczymi Jetstar. Podsumowując korzystając z kilku opcji przesiadek za 2500 złotych znajdziemy się z Polski w Australii. Jak wiadomo loty na tamten kontynent są wciąż mało popularne, gdyż bardzo drogie. Jetstar oferuje zniżki na bilety lotnicze do Nowej Zelandii, które można zakupić w Sydney lub Melbourne. Warto, więc zorganizować sobie wyprawę dwumiesięczna z naprawdę korzystnym przelotem. Należy dodać, ze Nowe Zelandia jest o tej porze bardzo ciepła. Promocja rozpoczyna się 14 lutego, należy, więc pomyśleć o zakupie biletów, choć pula jest dosyć duża. Korzystając z tanich linii pasażerowie zwiedzą nawet trzy kontynenty, w cenie o połowę mniejszej niż poza promocją.

samolotem na kilka kontynentów

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free