Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Wakacje nad morzem, nocleg w hotelu Hanza

2011-01-17 Informator

Gdańsk to jedno z najpiękniejszych, a zarazem najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Przybywają tutaj nie tylko miłośnicy plaży i morze ale także znawcy kultury i sztuki. W klimat tego miejsca doskonale wpisuje się hotel Hanza. Hotel położony jest wzdłuż rzeki Motławy, obok symbolu miasta-żurawia. Ta kwatera jest doskonale wkomponowana w uliczki starego miasta.

hotel hanza

Hotel dysponuje 17pokojami jednoosobowymi, 36 dwuosobowymi, a także 7 apartamentami. Pokoje wyposażone są w gniazdka elektryczne, łazienki, barek, prysznice oraz dostęp do Internetu. Cena za pokój to około 300złotych za dobę. Goście oprócz zwiedzania miasta, mają atrakcję w samym budynku. Do ich dyspozycji należy hotelowa restauracja, bar a także SPA. Hotel przystosowany jest także do spotkań biznesowych oraz wyjazdów firmowych, gdyż dysponuje salami konferencyjnymi. Jedna mniejsza w cenie 800 złotych za dobę, druga większa za 1000złotych za dobę.

Hotel Hanza ma swoje początki w 1995, kiedy to nastąpiła jego budowa. Dwa lata później nastąpiło jego uroczyste otwarcie , rangi dodaje mu fakt, że otwarcie było połączone z obchodami tysiąclecia Gdańska. Badania przeprowadzone przed budową hotelu wykazały, że wcześniej znajdował się tam mur obronny. Dlatego dzięki wyobraźni architektów hotel może poszczycić się nietypową elewacja, nawiązująca do historycznej zabudowy Gdańska. W tym hotelu nocowało wiele zacnych osobistości z Polski a także z innych państw. Byli to między innymi prezydent Aleksander Kwaśniewski wraz małżonką, Margaret Thatcher, Marek Belka, Bronisław Geremek. A także osobistości ze środowiska literackiego i filmowego jak Czesław Miłosz, Andrzej Wajda, Michał Zebrowski, Daniel Olbrychski, czy Cezary Pazura. Ponadto dzięki hotelowej obsłudze można zapoznać się z atrakcjami turystycznymi w mieście, a także zarezerwować bilety do najbardziej popularnych i często zaludnionych miejsc. Hotel posiada także świetną lokalizacje, Znajduje się 15minut od portu lotniczego, a także dwa kilometry od dworca autobusowego i kolejowego.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free