Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Wczasy na Krymie

2011-07-20 Informator

Wczasy na KrymieKrym jest fascynującym, lecz wciąż mało poznanym zakątkiem Europy. Większość podróżnych wybiera kraje zachodnie, gdzie szczególnie w miesiącach wakacyjnych jest mnóstwo wycieczkowiczów. Krym przez to, że jest mało odkryty zachęca do zwiedzania swoją przestrzenią i większym wyborem hoteli czy brakiem kolejek w miejscach typowo turystycznych. Na turystów czekają tutaj rozległe plaże, piękne skaliste zatoki, wodospady, góry z jaskiniami, a więc trzeba przyznać- oferta bardzo różnorodna. Zarówno wielbiciele kąpieli słonecznych, jak i górskich wspinaczek odnajdą tutaj coś dla siebie. Krym to miejsce, gdzie przez wieki następowało połączenie wschodu i zachodu. Stąd ogromne bogactwo zabytków: starożytne greckie ruiny, intrygujące skalne miasta, pamiętające średniowiecze twierdze, ruiny ormiańskich klasztorów, a także pamiątki po Tatarach: meczety czy słynny Pałac chanów w Bakczysaraju. Życie nocne to również spora atrakcja. W hotelowych restauracjach i licznych klubach nocnych na mieście zabawa trwa do białego rana.

Krym to także miejsce licznych uzdrowisk. Sanatoria i kompleksy uzdrowiskowe można znaleźć w Jałcie, Auszcie i Eutropii. W Krymie bardzo znana jest także delfinoterpaia. Wiele chorych dzieci może skorzystać tam z kuracji. Od dwóch lat jest to także miejsce rozrywki, gdyż turyści mogą przyjść tam na pokazy zabaw delfinów.

Ofertę lotu na Krym mają obecnie linie lotnicze Wizz Air. Jest to szczególna okazja dla mieszkańców Śląska, gdyż loty będą realizowane z Katowic. Wizz Air lata z Katowic do Kijowa w bardzo przystępnych cenach. Następnie można skorzystać z innej linii lotniczej bądź z dosyć taniego ukraińskiego pociągu a tym samym dostać się na Krym i spędzić niezapomniane wczasy nad Morzem Czarnym. Jeśli wybierzemy opcję z przelotem musimy skorzystać z linii Wizz Air Ukraina. Jednak wtedy musimy się liczyć z noclegiem. Rezerwacja Hotelu jest jednak bardzo tania, więc pasażerowie, którym nie zależy na czasie mogą przedłużyć sobie swoją wycieczkę. Jednak jazda pociągiem i zwiedzanie przepięknych krajobrazów Krymu to również duża atrakcja.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free