Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Wczasy w Monachium z Lotem

2012-02-09 Informator

MonachiumMonachium to jedno z najczęściej odwiedzanych niemieckich miast. Często nazywane jest druga stolica kraju, gdyż Monachium stanowi bardzo ważny ośrodek kulturowy i edukacyjny kraju. Składa się z dwóch części nowoczesnej z centrami biznesowymi i współczesnymi budowlami a także z historycznej, a trzeba stwierdzić że to miasto i ten kraj ma bardzo bogatą i ciekawa historię. Do najważniejszych zabytków zaliczamy Frauenkirche, kościół którego początki sięgają XII wieku. Wizerunek miasta stanowi kościół świętego Piotra. Oczywiście warta zwiedzenia jest starówka, która jak przystało na niemieckie miasta ma charakter mieszczański. Oprócz tego znajduje się tutaj znany i rozległy zespół pałacowy. Do najpiękniejszych parków w kraju a także jednych z najstarszych w Europie należy Ogród angielski z XVIII wieku. Monachium słynie z licznych imprez, koncertów i występów artystycznych. Znany na cały kraj a także przyciągający do Monachium samych Niemców jest święto piwa czyli Oktoberfest. Monachium słynie także z Targów Monachijskich.

Bilety lotnicze do Monachium zakupimy w liniach Lot. Edycja szalona środa już na stałe zagościła w ramówce polskich linii. Należy dokonać rezerwacji biletu od 18:00 do 23:59 w środku tygodnia. Oprócz Monachium tanio polecimy do Talinu, Berlina, Helsinek, Budapesztu i Rygi. Lot z roku na rok się rozwija a także pozytywnie wpływa na rozwój portu lotniczego imieniem Fryderyka Chopina którego jest głównym przewoźnikiem. Ostatnio otwiera nowe trasy a także zwiększa częstotliwość połączeń. Lot słynie także z oferty First minut. Nowością w siatce połączeń jest bezpośredni lot z Warszawy do Chin. Mimo wcześniejszej mowy o kryzysie w Locie, teraz po nieciekawej sytuacji nie ma już śladu. Lot odnotowuje zyski, większą sprzedaż biletów lotniczych a także otwieranie ciekawych tras. Lot także zasila swoją flotę o nowe Dreamlinery. Nowe samoloty mają za zadanie ograniczyć spalanie ilości paliwa a także pozytywnie wpływać na środowisko i ograniczyć przedostawanie się toksyn.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free