Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Wyróżnienia i nagrody dla PPL i portu lotniczego Okęcia

2011-12-05 Informator

Powody do zadowolenia ma Port Lotniczy im, Fryderyka Chopin oraz przedsiębiorstwo Porty Lotnicze, z kolei dla pasażerów również oznacza to mały zysk. Ma to związek z nagrodami jakie w ostatnich miesiącach zgarnęło warszawskie lotnisko.

W jednym miesiącu Okęcie zdobyło aż trzy nagrody, tak owocny okazał się tegoroczny maj. Jeszcze przed długim weekendem do zarządu portu dotarła informacja o nominacji do nagrody Ruban d’Honneur w prestiżowym konkursie European Business Awards. Konkurs posiada pięcioletnią tradycję, każdego roku specjalna kapituła docenia wysiłki włożone w innowacyjność w biznesie na terenie Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo Porty Lotnicze zostało wybrane z grona 25 innych polskich firm, aby walczyć o tytuł najlepszej firmy w Europie. PPL po raz pierwszy w historii swojej działalności miało zaszczyt wziąć udział w tym prestiżowym konkursie. Prezes spółki już samym wyborem do grona Reprezentantów Krajowych jest zachwycony.

Kilka dni po tym, jeszcze wszyscy nie ochłonęli, a znów szczęście spadło na przedsiębiorstwo Porty Lotnicze, tym razem spółka otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki”. Nagrodę przyznało Business Centre Club, jak powiedział prezes PPL, udało się powtórzyć zeszłoroczny sukces. Kapituła Jury nagrodziła Lotnisko im. F. Chopina za partnerstwo zagranicznym firmom oraz promowanie Polski i jej dobrego wizerunku na świecie. Nagroda uznaje również świetne wyniki finansowe spółki.

Ostatnie wyjątkowe wydarzenie miało miejsce pod koniec maja na targach Routes Europe odbywających się we Włoszech Tym razem port lotniczy Okęcie uhonorowane zostało wyróżnieniem „Highly Commended” w kategorii portów lotniczych Europy Środkowo-Wschodniej. Jak widać kategoria dość szeroka, tym radość i prestiż nagrody większy. Warszawskie lotnisko od dawna ma doskonale prowadzone działania marketingowe, które jak widać uznawane są także przez innych. Na szczególną uwagę zasługuje program obniżek stawek opłat lotniskowych oraz mądre wykorzystanie popularnych mediów społecznościowych.

Są więc powody do dumy. Obie spółki świetnie się spisały, szczególnie patrząc na wyróżnienie przyznane przez na konferencji Routes Europe. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów polskie lotnisko zostało wyróżnione na tle Europy.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free