Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tania-rezerwacja.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36
Tanie linie lotnicze
Zawsze z klasą: Eurolot
Centrum rezerwacji: WizzAir
Tanie przeloty: easyJet
Zarezerwuj tanie loty: Ryanair

Wyspy Brytyjskie z easyJet

2012-09-25 Informator

easyJetEasyJet to najbardziej ceniona z tanich linii lotniczych. Warto docenić jej ekonomiczność a także dbanie o środowisko. Dzięki specjalnym innowacją i nowoczesnym rozwiązaniom a także stosunkowo młodej flocie, easyJet wpływa dodatnio na środowisko naturalne przez znaczne ograniczenie spalin. Z oferty easyJet możemy skorzystać z portu lotniczego w Krakowie. Obecnie możemy skorzystać z ciekawej oferty easyJet na wyspy Brytyjskie. Kilka razy w tygodniu polecimy naprawdę tanio zarówno do Londynu, Liverpolu a także Bristolu. Ceny biletów lotniczych to cena około 95 złotych.

Bilety lotnicze do Londynu

Brytyjska stolica uważana jest za najbardziej kosmopolitycznym miejscem na naszym kontynencie. Miasto zawiera mnóstwo miejsc, które zostały wpisane na światowa listę dziedzictwa Unesco. Przede wszystkim turyści zachwycają się Okiem Londynu, Big Benem, a także słynna budowlą Tower of Bridge. Londyn posiada liczne opery i teatry a także muzea. Do tego miasta przybywa mnóstwo turystów a także studentów, gdyż Londyn to wielka siedziba uniwersytetów. Hotele w Londynie niekoniecznie musza mieć wysokie ceny. Oczywiście najdroższe noclegi są w samym centrum. Na przedmieściach można zarezerwować tanie hotele. Bilety lotnicze do Londynu oferują także inni przedstawiciele taniego latania jak między innymi Ryanair czy Wizz air. Na trasie Londyn- Katowice wizz air wprowadził nowy pomysł zmniejszenia ilości bagażu podręcznego na pokładzie samolotów. Jeśli pomysł zostanie pozytywnie przyjęty przez klientów przewoźnika, wizz air wprowadzi go także na innych połączeniach. Nowy pomysł ma wpłynąć na większy komfort i luksus, a także szybsze odprawy.

Bilety lotnicze do Liverpoolu

Liverpool większości kojarzy się z piłką nożną, jednak to miasto posiada mnóstwo atrakcji. Koniecznie trzeba zwiedzić tutaj katedrę w Liverpoolu. Warto zrobić sobie wycieczkę śladami zespołu The Beatles. W korzystnych cenach do Liverpoolu polecimy liniami Ryanair.

Bilety lotnicze do Bristolu

Trzecim miastem, do którego zaprasza easyJet jest Bristol. Przede wszystkim możemy zwiedzić tu mnóstwo zabytków kościelnych. Większość zabytków pochodzi z czasów średniowiecznych. W tym roku tanie loty do Bristolu rozpoczął także Ryanair z lotniska z Katowicach.

Skomentuj

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free